Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Hayatınızda hep zorluklarla karşılaşırsınız. Açık öğretim sistemini hiç bilmeyen biri için de bu böyledir. Aöf sınav sonuçları, kayıt yerleri, ders kredileri ve daha birçok soru kafanızı çok karıştırsa bile üzülmeyin ve kara kara düşünmeyin. Çünkü aöf özeldershoca sizin bu zorlukları kolayca aşmanız için hizmetlerine devam ediyor.

Aöf Sinav Sonuclari İçin Aöf Özel Ders Hoca’ya Gelin

Açıköğretim sisteminde;

  • Örgün öğretimde olduğu gibi devam zorunluluğu olmadığı için durumu olmayan ya da vakti olmayan öğrenciler için en ideal öğrenim ve öğretim yeridir.
  • Böyle olmasının yanında, aof sinav sonuclari öğrenmek de bir o kadar zor olacak diye düşünmeyin. Tabi ki örgün eğitimdeki gibi bir iki güne en fazla bir hafta sonra öğrenmek mümkün olmuyor. Aöf internet sisteminin açıklaması bir hayli uzun sürebiliyor.

Aöf Sınav Yerleri Öğrenimi Ve Değişikliği

Sınav yerlerini, son değiştirme tarihine kadar, girmek istediğiniz sınav yerini veya değiştirmek istediğiniz aöf sınav yerleri bölümünü dikkatli bir şekilde ayarlayınız. Bu konuda sizlerin yardımına koşan ve hep yanınızda olan ozeldershoca.com internet sitesiyle bu işlemleri kolaylıkla halledebilirsiniz. AÖF için özel ders ihtiyacı duymanız halinde konusunda uzman öğretmenlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

admin

Yorum Yaz