Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Açıköğretim üzerinden okuluna devam edenler her dönem girmeleri gereken sınavlar hakkında ihtiyaç duydukları bilgileri açıköğretim kulübü sitesinde bulmaktadır. Sitede farklı kategoriler halinde yer alan bilgiler dışında sorgulama yaparak sonuç ve giriş belgeleri için bilgiler de alınmaktadır. Sınav öncesi ve sonrasında gerekli olan her türlü güncel bilgi içeriği sistemden yapılan arama ile bulunmaktadır.

Sınava girmiş olan öğrenciler için sınavların açıklama tarihlerinde aöf sınav sonuçları site üzerinden açıklanmaktadır.

Bu sayede bilgi almak isteyenlerin sorun yaşamadan sonuçlarına ulaşım sağlamasına yardımcı olunmaktadır. Gerekli olan bilgilerin doğru ve eksiksiz olarak girilmesi ile aöf sınav sonucları sistemden detaylı olarak alınarak bilgi sahibi olunmaktadır.

Sınav öncesinde her öğrenci sınava gireceği yeri öğrenmesi gerekmektedir. Bu sayede alınacak olan aöf sınav yerleri de yazılı olan giriş belgesi ile sınavlara giriş yapılmaktadır.

Giriş belgesi almak ve sınav yerlerini öğrenmek isteyenler sistemden bilgileri ile istedikleri gibi işlem yapabilmektedir. Sınav sorularını inceleyerek cevapları ile alacağı not hakkında bilgi almak isteyenler ozeldershoca.com adresini kullanarak bilgilere ulaşmaktadır.

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

admin

Yorum Yaz