Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

10 yıllık dershane ve bugüne kadar binlerce öğrenciye özel ders veren kurumumuz; randevulu etüt, birebir özel ders, online özel ders sistemi ile hangi öğretmeni seçeceğiniz hangi saatte dersin olacağını siz belirleme hakkınız ve eğitim koçluğu sistemi ile Başakşehir Özel Ders denince akla ilk sıralarda gelmektedir.

Öğrencilerimizin pek çoğu anlatılan konuları tek seferde hedefledikleri düzeyde kavramakta zorluk yaşadıklarından öğrenim hayatlarının belirli dönemlerinde gayet doğal bir şekilde özel ders ihtiyacı duyabilmektedirler. Bu noktada gerek YGS-LYS, TEOG, KPSS vb sınavlarında gerekse okul içinde yapılan sınavlarda başarıyı hedefleyen öğrencilerin ilk ve en önemli başvurdukları yöntem özel ders almaktır. Sadece okul dersleri ile kalmayıp yanında yapılan düzenli özel ders çalışmaları öğrencileri başarıya götürmektedir

Biz Özel Ders Elit Kurumu olarak, 1.sınıftan 12.sınıfa kadar hazırladığımız özel ders programlarıyla öğrenci başarısını en üst seviyeye çıkarmaktayız. Öğrencilerimiz çoğu zaman tek bir dersten değil, birden fazla dersten özel ders çalışmasına gerek duyuyorlar. Kurumumuz, özel derslerde tüm branşlarda aynı kalite ve uzmanlığı sizlere profesyonel bir ortamda sunuyor.

Dershane ve okullarda kalabalık sınıflarda konuları takip etmekte ve kavramakta güçlük çeken öğrenciler için özel ders programları ile hem konuları tekrar etme hem de bol miktarda soru çözebilme şansına sahip oluyorlar.

Eğitimlerimiz için ister evinizde isterseniz kurumlarımızı tercih edebilirsiniz. Gurup Özel Ders alma imkânınızla harcamalarınız önemli oranda düşmektedir.

Eğitimlerimiz:

Matematik
İngilizce
Sosyal Bilgiler
Fen Bilgisi
Fizik
Kimya
Biyoloji
Türkçe
Coğrafya
Tarih
Felsefe
Sosyoloji
Psikoloji
İlkokul Özel Dersleri

Eğitim Verdiğimiz Yerleri:

Başakşehir Özel Ders, Altınşehir Özel Ders- Bahçeşehir 1. Kısım Özel Ders-Bahçeşehir 2. Kısım Özel Ders-Başak Özel Ders- Güvercintepe Özel Ders- İkitelli Osb Özel Ders-Kayabaşı Özel Ders-Şahintepe Özel Ders- Şamlar Özel Ders-Ziya Gökalp Özel Ders

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

admin

Yorum Yaz