Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

10 yıllık dershane ve bugüne kadar binlerce öğrenciye özel ders veren kurumumuz; randevulu etüt, birebir özel ders, online özel ders sistemi ile hangi öğretmeni seçeceğiniz hangi saatte dersin olacağını siz belirleme hakkınız ve eğitim koçluğu sistemi ile Beyoğlu Özel Ders denince akla ilk sıralarda gelmektedir.

Öğrencilerimizin pek çoğu anlatılan konuları tek seferde hedefledikleri düzeyde kavramakta zorluk yaşadıklarından öğrenim hayatlarının belirli dönemlerinde gayet doğal bir şekilde özel ders ihtiyacı duyabilmektedirler. Bu noktada gerek YGS-LYS, TEOG, KPSS vb sınavlarında gerekse okul içinde yapılan sınavlarda başarıyı hedefleyen öğrencilerin ilk ve en önemli başvurdukları yöntem özel ders almaktır. Sadece okul dersleri ile kalmayıp yanında yapılan düzenli özel ders çalışmaları öğrencileri başarıya götürmektedir

Biz Özel Ders Elit Kurumu olarak, 1.sınıftan 12.sınıfa kadar hazırladığımız özel ders programlarıyla öğrenci başarısını en üst seviyeye çıkarmaktayız. Öğrencilerimiz çoğu zaman tek bir dersten değil, birden fazla dersten özel ders çalışmasına gerek duyuyorlar. Kurumumuz, özel derslerde tüm branşlarda aynı kalite ve uzmanlığı sizlere profesyonel bir ortamda sunuyor.

Dershane ve okullarda kalabalık sınıflarda konuları takip etmekte ve kavramakta güçlük çeken öğrenciler için özel ders programları ile hem konuları tekrar etme hem de bol miktarda soru çözebilme şansına sahip oluyorlar.

Eğitimlerimiz için ister evinizde isterseniz kurumlarımızı tercih edebilirsiniz. Gurup Özel Ders alma imkânınızla harcamalarınız önemli oranda düşmektedir.

Eğitimlerimiz:

Matematik Özel Ders
İngilizce Özel Ders
Sosyal Bilgiler Özel Ders
Fen Bilgisi Özel Ders
Fizik Özel Ders
Kimya Özel Ders
Biyoloji Özel Ders
Türkçe Özel Ders
Coğrafya Özel Ders
Tarih Özel Ders
Felsefe Özel Ders
Sosyoloji Özel Ders
Psikoloji Özel Ders
İlkokul Özel Ders

Eğitim Verdiğimiz Yerleri:

Beyoğlu Özel Ders, Arapcami Özel Ders · Asmalımescit Özel Ders · Bedrettin Özel Ders · Bereketzade Özel Ders · Bostan Özel Ders · Bülbül Özel Ders · Camiikebir Özel Ders · Cihangir Özel Ders · Çatmamescit Özel Ders · Çukurcuma Özel Ders · Emekyemez Özel Ders · Evliya Çelebi Özel Ders · Fetihtepe Özel Ders · Firuzağa Özel Ders · Gümüşsuyu Özel Ders · Hacıahmet Özel Ders · Hacımimi Özel Ders · Halıcıoğlu Özel Ders · Hüseyinağa Özel Ders · İstiklal Özel Ders · Kadı Mehmet Efendi Özel Ders · Kalyoncukulluğu Özel Ders · Kamerhatun Özel Ders · Kaptanpaşa Özel Ders · Katip Mustafa Çelebi Özel Ders · Keçecipiri Özel Ders · Kemankeş Özel Ders · Kılıçalipaşa Özel Ders · Kocatepe Özel Ders · Kulaksız Özel Ders · Kuloğlu Özel Ders · Küçükpiyale Özel Ders · Müeyyetzade Özel Ders · Ömeravni Özel Ders · Örnektepe Özel Ders · Piripaşa Özel Ders · Piyalepaşa Özel Ders · Pürtelaş Özel Ders · Sururi Özel Ders · Sütlüce Özel Ders · Şahkulu Özel Ders · Şehitmuhtar Özel Ders · Tomtom Özel Ders · Yahya Kâhya Özel Ders · Yenişehir Özel Ders

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

admin

Yorum Yaz