Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

10 yıllık dershane ve bugüne kadar binlerce öğrenciye özel ders veren kurumumuz; randevulu etüt, birebir özel ders, online özel ders sistemi ile hangi öğretmeni seçeceğiniz hangi saatte dersin olacağını siz belirleme hakkınız ve eğitim koçluğu sistemi ile Çatalca Özel Ders denince akla ilk sıralarda gelmektedir.

Öğrencilerimizin pek çoğu anlatılan konuları tek seferde hedefledikleri düzeyde kavramakta zorluk yaşadıklarından öğrenim hayatlarının belirli dönemlerinde gayet doğal bir şekilde özel ders ihtiyacı duyabilmektedirler. Bu noktada gerek YGS-LYS, TEOG, KPSS vb sınavlarında gerekse okul içinde yapılan sınavlarda başarıyı hedefleyen öğrencilerin ilk ve en önemli başvurdukları yöntem özel ders almaktır. Sadece okul dersleri ile kalmayıp yanında yapılan düzenli özel ders çalışmaları öğrencileri başarıya götürmektedir

Biz Özel Ders Elit Kurumu olarak, 1.sınıftan 12.sınıfa kadar hazırladığımız özel ders programlarıyla öğrenci başarısını en üst seviyeye çıkarmaktayız. Öğrencilerimiz çoğu zaman tek bir dersten değil, birden fazla dersten özel ders çalışmasına gerek duyuyorlar. Kurumumuz, özel derslerde tüm branşlarda aynı kalite ve uzmanlığı sizlere profesyonel bir ortamda sunuyor.

Dershane ve okullarda kalabalık sınıflarda konuları takip etmekte ve kavramakta güçlük çeken öğrenciler için özel ders programları ile hem konuları tekrar etme hem de bol miktarda soru çözebilme şansına sahip oluyorlar.

Eğitimlerimiz için ister evinizde isterseniz kurumlarımızı tercih edebilirsiniz. Gurup Özel Ders alma imkânınızla harcamalarınız önemli oranda düşmektedir.

Eğitimlerimiz:

Matematik
İngilizce
Sosyal Bilgiler
Fen Bilgisi
Fizik
Kimya
Biyoloji
Türkçe
Coğrafya
Tarih
Felsefe
Sosyoloji
Psikoloji
İlkokul Özel Dersleri

Eğitim Verdiğimiz Yerleri:

Çatalca Özel Ders, Akalan Özel Ders-Atatürk Özel Ders- Aydınlar Özel Ders-Bahşayiş Özel Ders-Başak Özel Ders-Belgrat Özel Ders-Celepköy Özel Ders-Çakıl Özel Ders-Çanakça Özel Ders- Çiftlikköy Merkez Özel Ders- Dağyenice Özel Ders- Elbasan Özel Ders- Fatih Özel Ders- Ferhatpaşa Özel Ders- Gökçeali Özel Ders-Gümüşpınar Özel Ders- Hallaçlı Özel Ders- Hisarbeyli Özel Ders- İhsaniye Özel Ders-İnceğiz Özel Ders- İzzettin Özel Ders- Kabakça Özel Ders- Kaleiçi Özel Ders-Kalfa Özel Ders-Karacaköy Merkez Özel Ders- Karamandere Özel Ders- Kestanelik Özel Ders-Kızılcaali Özel Ders-Muratbey Merkez Özel Ders- Nakkaş Özel Ders-Oklalı Özel Ders-Ormanlı Özel Ders-Ovayenice Özel Ders-Örcünlü Özel Ders-Örencik Özel Ders- Subaşı Özel Ders-Yalıköy Özel Ders-Yaylacık Özel Ders- Yazlık Özel Ders

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

admin

Yorum Yaz