Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Kesinlikle sizlerde seçkin bir dil öğretim merkezi ile İngilizce öğrenmek ve hem sosyal yaşantınız hem de iş kariyeriniz için başarı basamaklarını sağlam bir şekilde çıkabilmek adına Özeldershoca portalıyla hareket edebilirsiniz. Elit ve konuşma odaklı eğitim veren özeldershoca ile sizleri mutlu kılacak sonuçlara daha hızlı bir biçimde ulaşacaksınız.

Uzman ve her biri profesyonel olan eğitmen kadrosu sahibi olan özel ders hoca kurumunuzda veya evinizde grup özel ders alabilirsiniz. Özel ders hoca modern yüzü ile Grup İngilizce Dersi denildiğinde rakiplerine nazaran açık ara önde olduğunu da ifade etmek isteriz.

Belgeli ve sertifikalı grup ingilizce kursları için yaz sezonuna özel kayıt avantajlarından yararlanarak daha az bir para ödemeyi de başaracaksınız.

ozeldershoca.com sitesinde 12 ayın süresinde ingilizce kursu fiyatları ile ilgili sizleri bekleyen büyük sürprizlere de tanıklık edeceksiniz. Liselilere, üniversitelilere ve çalışanlara özel % 45′ e varan iskontolar ve çok daha fazlası için dilerseniz bilgilerinizi bırakarak sizi aramalarını da sağlayabilir ve böylece merak ettiğiniz her şeyi anında sorabilirsiniz.

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

admin

Yorum Yaz