Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Çeviri son derece ciddiye alınması gereken önemli bir iştir. İngilizce tercüme yaparken yapılacak ufak bir hata verilmek istenen mesajın tamamen farklılaşmasına neden olabilir. Ekiplerimiz kısa sürede en doğru çeviri hizmetini vererek hayatınızı kolaylaştırır ve işlerinizin aksamadan devam etmesini sağlar. İçinde bulunduğumuz şartlarda farklı dillerde tercüme ihtiyacı hayatımızın her anında karşımıza çıkmaktadır. Çalışma hayatından tutunda bir kitap ya da makale okuma ihtiyacına kadar pek çok farklı alanda yabancı dil tercümesine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Yeminli tercüme, çeviriye ihtiyaç duyulan belgenin kaynak dilden hedef dile noterden yemin belgesi almış olan bir tercüman tarafından yapılması anlamını taşımaktadır. Hazırlanan çevirinin yine yetkili bir tercüme bürosu tarafından da imzalanıp kaşelenmesi zorunludur. Resmi evraklardan öğrenci diplomasına, konsolosluklardan istenen belgelerde hukuki çevirilere kadar pek çok evrakta yeminli tercüme hizmetinin alınması gerekmektedir. Yemin belgesine sahip olmayan kişilerin yaptıkları çeviriler resmi olarak geçersizdir.

Şirketimiz pek çok farklı dilde ihtiyaç duyduğunuz tercüme işlerinde ekonomik bütçeler ile her zaman müşterilerine özel işlemler sunar. Tercüme fiyatları mız ve işlem sürelerimiz için ekiplerimizden detaylı bilgi alabilir ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

admin

Yorum Yaz