Hazerfen Eğitim ve Tanıtım Ltd. Şti.

Kurulduğu günden beri (2005) bilgi ve tecrübesini sizlerle paylaşmanın heyecanını her an duymakta olan bir firmadır. Yaklaşık 10 yıllık eğitim alanında uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Temel Lise, Hafta Sonu Kursları ve Özel Ders konularında hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz YGS-LYS, TEOG, KPSS, İngilizce, Mental Aritmetik, İnteraktif Eğitim, Online Özel ve Grup Dersler ve Elit Özel Dersler konularını kapsamaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu günden beri kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla taviz vermemiştir.

Değişmez prensiplerimiz kaliteli ve güler yüzlü eğitimi alanında uzman eğitimcilerle bir araya getirmesi ve bu eğitimi çocukları için en iyiyi isteyen ailelerin ayaklarına götürmesi.

Eğitimde sürekliliğin ve başarının teminatı dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Hazerfen Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür etmektedir. Siz değerli veli ve öğrencilere bugün ve gelecekte de hizmet vermeye devam edecektir.

Misyonumuz; Hazerfen Eğitim ve Özel Ders Hoca ailesi olarak kaliteli ve güler yüzlü eğitimi alanında uzman eğitimcilerle bir araya getirerek seçkin bir eğitim isteyen ailelere hizmet etmektir.

Vizyonumuz; Sektörüne yön veren, öncü, yaratıcı ve başarılı bir eğitim firması olmak ve genç kuşaklara hayallerine kavuşmalarında yardımcı olabilmektir.

Hazerfen Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti.

Fetihtepe Mah. Halıcıoğlu Cad.
Kumsal Sok. No: 4 Beyoğlu
34445 İstanbul
0 212 2386373