Çünkü Kurumsalız.

2005 yılında Kurulan Hazerfen Eğitim o günden bu güne eğitim sektöründe binlerce öğrenci yetiştirerek başarısını ve kurumsallığını devam ettirmiştir.

Çünkü Biz Bu İşi Biliyoruz.

Özel ders verebilmek ve öğrenciyle iyi bir iletişim kurabilmek zordur. Bunun için özel ders verecek öğretmenlerinde özel olarak yetiştirilmesi gereklidir.

Çünkü biz sadece en iyiler ile çalışırız.

Öğretmenlerimizin %20 si kurumumuzun bünyesinde çalışmaktadır. Yıllardır tanıdığımız ve eğitimciliğini bildiğimiz insanlarla çalışıyoruz. Dışardan tedarik ettiğimiz hocalarımız ise çok özel ve titiz bir eleme aşamasından sonra çalışmaktayız.

Çünkü bireysel eğitim profesyonellik ister.

Kurumsallık ve profesyonelliğin olmadığı hiçbir iş sonucunda memnuniyet olmayacağına inanıyoruz.

Çünkü başarı ve memnuniyet ana hedefimizdir.

Sınav gurubu öğrencilerimize kendilerini hayallerine taşıyacak profesyonel öğretmenleri temin edip sonucunda elde ettiğimiz başarı bizim en büyük mutluluğumuzdur.

Çünkü ihtiyaç halinde online eğitim hizmeti alabilmektesiniz.

Yaşadığınız şehirden uzaklaşmanız veya hastalık veya tatil ihtiyaçlarınızda özel ders eğitiminiz yarım kalmaması için online olarak bizden ders alabilmektesiniz.

Çünkü mutlu öğretmen verimli derstir.

Kurumsal sistemimiz içinde en cüzzi yüzde ve öğretmenlerimizi kurumumuza ortak ederek öğretmenlerimizin  mutlu ve verimli bir hale getiriyoruz.