Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

ÖZEL DERS

   Her öğrenci farklı bilgi düzeyi, farklı bir şekilde algılaması, farklı çalışma ve öğrenme hızı vardır. Bu farklılık kalabalık sınıf ortamında öğrenci için engel olmaktadır. Bu yüzden kendisine özel bir desteğe ihtiyacın olması gayet doğaldır. Kalabalık sınıf ortamlarında her öğrencinin tam ihtiyacı olan bilgiye ulaşması zordur ve bu yüzden özel ders, toplu eğitime göre daha başarılıdır. Çünkü hocanın ve öğrencinin boşuna zaman ve efor kaybı özel ders sayesinde önlenmektedir. Ayrıca milyonlarca öğrencinin sınavlarla yarıştırıldığı günümüz Türkiye’sinde yüksekleri hedefleyen öğrencilerin hata yapma lüksü neredeyse kalmamıştır.

Sınavlar her ne kadar belirli bir zaman içerisinde öğrenci test ediyor olsa da aslında test ettiği bütün bir sınava hazırlık süreci ve hatta tüm eğitim hayatıdır. Bu yarışma sürecinde başarıyı yakalamak için iyi bir strat ejiye ve zamanında atılmış doğru adımlara ihtiyaç vardı.

NEDEN ÖZEL DERS:

1.Birebir Eğitim;

- Her öğrenci farklı bilgi düzeyi, farklı bir şekilde algılaması, farklı çalışma ve öğrenme hızı vardır. Boşa harcanan zaman ve efor olmadığı için başarı kaçınılmazdır.

 2. Eksiksiz Dersler;

-Hiçbir konu eksik kalmaz. Dersler birbiriyle bağlantılı olduğu için bir sonraki konu için gerekli donanım sağlanır.

 4. Doğru Planlama;

-Maksimum verim almak için öğrencinin özelliklerine göre en iyi programlama yapılır

 5. İletişim;

-Öğrenci-Öğretmen-Veli ilişkileri sınıf ortamına göre en iyi düzeyde tutulur.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

admin

Yorum Yaz