Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

10 yıllık dershane ve bugüne kadar binlerce öğrenciye özel ders veren kurumumuz; randevulu etüt, birebir özel ders, online özel ders sistemi ile hangi öğretmeni seçeceğiniz hangi saatte dersin olacağını siz belirleme hakkınız ve eğitim koçluğu sistemi ile Sarıyer Özel Ders denince akla ilk sıralarda gelmektedir.

Öğrencilerimizin pek çoğu anlatılan konuları tek seferde hedefledikleri düzeyde kavramakta zorluk yaşadıklarından öğrenim hayatlarının belirli dönemlerinde gayet doğal bir şekilde özel ders ihtiyacı duyabilmektedirler. Bu noktada gerek YGS-LYS, TEOG, KPSS vb sınavlarında gerekse okul içinde yapılan sınavlarda başarıyı hedefleyen öğrencilerin ilk ve en önemli başvurdukları yöntem özel ders almaktır. Sadece okul dersleri ile kalmayıp yanında yapılan düzenli özel ders çalışmaları öğrencileri başarıya götürmektedir

Biz Özel Ders Elit Kurumu olarak, 1.sınıftan 12.sınıfa kadar hazırladığımız özel ders programlarıyla öğrenci başarısını en üst seviyeye çıkarmaktayız. Öğrencilerimiz çoğu zaman tek bir dersten değil, birden fazla dersten özel ders çalışmasına gerek duyuyorlar. Kurumumuz, özel derslerde tüm branşlarda aynı kalite ve uzmanlığı sizlere profesyonel bir ortamda sunuyor.

Dershane ve okullarda kalabalık sınıflarda konuları takip etmekte ve kavramakta güçlük çeken öğrenciler için özel ders programları ile hem konuları tekrar etme hem de bol miktarda soru çözebilme şansına sahip oluyorlar.

Eğitimlerimiz için ister evinizde isterseniz kurumlarımızı tercih edebilirsiniz. Gurup Özel Ders alma imkânınızla harcamalarınız önemli oranda düşmektedir.

Eğitimlerimiz:

Matematik Özel Ders
İngilizce Özel Ders
Sosyal Bilgiler Özel Ders
Fen Bilgisi Özel Ders
Fizik Özel Ders
Kimya Özel Ders
Biyoloji Özel Ders
Türkçe Özel Ders
Coğrafya Özel Ders
Tarih Özel Ders
Felsefe Özel Ders
Sosyoloji Özel Ders
Psikoloji Özel Ders
İlkokul Özel Ders

Eğitim Verdiğimiz Yerleri:

Sarıyer Özel Ders- Ayazağa Özel Ders- Bahçeköy Merkez Özel Ders- Bahçeköy Yeni Özel Ders-Baltalimanı Özel Ders-Büyükdere Özel Ders-Cumhuriyet Özel Ders- Çamlıtepe Özel Ders- Çayırbaşı Özel Ders-Darüşşafaka Özel Ders-Demirci Özel Ders-Emirgan Özel Ders-Fatih Sultan Mehmet Özel Ders-Ferahevler Özel Ders-Garipçe Özel Ders-Gümüşdere Özel Ders- Huzur Özel Ders- İstinye Özel Ders- Kazım Karabekir Paşa Özel Ders- Kemer Özel Ders-Kısırkaya Özel Ders-Kireçburnu Özel Ders- Kocataş Özel Ders- Kumköy Özel Ders- Maden Özel Ders- Maslak Özel Ders- Merkez Özel Ders-Pınar Mahallesi Poligon Özel Ders- Pttevleri Özel Ders- Reşitpaşa Özel Ders- Rumeli Hisarı Özel Ders- Rumeli Kavağı Özel Ders- Rumelifeneri Özel Ders- Tarabya Özel Ders-Uskumruköy Özel Ders-Yeni Özel Ders-Yeniköy Özel Ders-Zekeriyaköy Özel Ders

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

admin

Yorum Yaz