Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

10 yıllık dershane ve bugüne kadar binlerce öğrenciye özel ders veren kurumumuz; randevulu etüt, birebir özel ders, online özel ders sistemi ile hangi öğretmeni seçeceğiniz hangi saatte dersin olacağını siz belirleme hakkınız ve eğitim koçluğu sistemi ile Silivri Özel Ders denince akla ilk sıralarda gelmektedir.

Öğrencilerimizin pek çoğu anlatılan konuları tek seferde hedefledikleri düzeyde kavramakta zorluk yaşadıklarından öğrenim hayatlarının belirli dönemlerinde gayet doğal bir şekilde özel ders ihtiyacı duyabilmektedirler. Bu noktada gerek YGS-LYS, TEOG, KPSS vb sınavlarında gerekse okul içinde yapılan sınavlarda başarıyı hedefleyen öğrencilerin ilk ve en önemli başvurdukları yöntem özel ders almaktır. Sadece okul dersleri ile kalmayıp yanında yapılan düzenli özel ders çalışmaları öğrencileri başarıya götürmektedir

Biz Özel Ders Elit Kurumu olarak, 1.sınıftan 12.sınıfa kadar hazırladığımız özel ders programlarıyla öğrenci başarısını en üst seviyeye çıkarmaktayız. Öğrencilerimiz çoğu zaman tek bir dersten değil, birden fazla dersten özel ders çalışmasına gerek duyuyorlar. Kurumumuz, özel derslerde tüm branşlarda aynı kalite ve uzmanlığı sizlere profesyonel bir ortamda sunuyor.

Dershane ve okullarda kalabalık sınıflarda konuları takip etmekte ve kavramakta güçlük çeken öğrenciler için özel ders programları ile hem konuları tekrar etme hem de bol miktarda soru çözebilme şansına sahip oluyorlar.

Eğitimlerimiz için ister evinizde isterseniz kurumlarımızı tercih edebilirsiniz. Gurup Özel Ders alma imkânınızla harcamalarınız önemli oranda düşmektedir.

Eğitimlerimiz:

Matematik Özel Ders
İngilizce Özel Ders
Sosyal Bilgiler Özel Ders
Fen Bilgisi Özel Ders
Fizik Özel Ders
Kimya Özel Ders
Biyoloji Özel Ders
Türkçe Özel Ders
Coğrafya Özel Ders
Tarih Özel Ders
Felsefe Özel Ders
Sosyoloji Özel Ders
Psikoloji Özel Ders
İlkokul Özel Ders

Eğitim Verdiğimiz Yerleri:

Silivri Özel Ders -Akören Özel Ders-Alibey Özel Ders- Alipaşa Özel Ders- Balaban Özel Ders- Bekirli Özel Ders-Beyciler Özel Ders-Büyükçavuşlu Merkez Özel Ders-Büyükkılıçlı Özel Ders- Cumhuriyet Özel Ders-Çayırdere Özel Ders- Çeltik Özel Ders-Danamandıra Özel Ders-Fatih Silivri Özel Ders-Fenerköy Özel Ders- Fevzipaşa Özel Ders- Gazitepe Özel Ders- Gümüşyaka Merkez Özel Ders-Hürriyet Özel Ders- İsmetpaşa Özel Ders-Kadıköy Özel Ders-Kavaklı Özel Ders- Kurfallı Özel Ders-Küçük Kılıçlı Özel Ders- Küçüksinekli Özel Ders- Mimarsinan Silivri Özel Ders- Ortaköy Merkez Özel Ders-Piri Mehmet Paşa Özel Ders- Sancaktepe Özel Ders-Sayalar Özel Ders-Selimpaşa Merkez Özel Ders- Semizkumlar Özel Ders- Seymen Özel Ders- Sinekli Mahallesi Yeni Özel Ders-Yolcatı Özel Ders

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

admin

Yorum Yaz