Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Özel ders denildiğinde aklınıza gelenin dışında her dersten başarılı öğretmenlerimizle ‘ ÖZEL DERS ‘in hakkını sonuna kadar veren bir kurum olarak en iyisini yapmayı hedefliyoruz.  8.sınıflarda öğrencinin iyi bir geleceği sahip olması için ilk gireceği sınav olan Teog Sınavına hazırlanması gerekmektedir. Teogda başarı sağlamak için özel derslerin çok büyük ve önemli bir yeri vardır ve  biz bu görevi öğrenci başarıya ulaşana kadar son derece titiz ve dikkatli bir biçimde üstleniyoruz.

Kurumumuz her öğrenciye özel ilgi ve kişiye özel  çalışma programıyla okul sonrası bilgilerini tazeleyip öğrenmesini  kolaylaştıracağı teog özel ders öğretmenleri ile bilgi seviyesini rakiplerinden bir adım ileri olacaktır. Öğrenci derslerinde daha başarılı olurken hayata bakış açısı ve öz güvenide son derece kaliteli bir hale gelecektir.

Çekingen ya da kendini ifade edemeyen öğrenciler sınav adayları için kendini geliştirebilme ve başarısını arttırmak amacıyla özel dersler en iyi seçim olacaktır. Bu yolda öğrencinin her adımının planlaması konusunda eğitim koçu hizmeti de vermekteyiz.

Özel Ders Elit farkını sizde hissedeceksiniz.

 

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

admin

Yorum Yaz