Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

10 yıllık dershane ve bugüne kadar binlerce öğrenciye özel ders veren kurumumuz; randevulu etüt, birebir özel ders, online özel ders sistemi ile hangi öğretmeni seçeceğiniz hangi saatte dersin olacağını siz belirleme hakkınız ve eğitim koçluğu sistemi ile Ümraniye Özel Ders denince akla ilk sıralarda gelmektedir.

Öğrencilerimizin pek çoğu anlatılan konuları tek seferde hedefledikleri düzeyde kavramakta zorluk yaşadıklarından öğrenim hayatlarının belirli dönemlerinde gayet doğal bir şekilde özel ders ihtiyacı duyabilmektedirler. Bu noktada gerek YGS-LYS, TEOG, KPSS vb sınavlarında gerekse okul içinde yapılan sınavlarda başarıyı hedefleyen öğrencilerin ilk ve en önemli başvurdukları yöntem özel ders almaktır. Sadece okul dersleri ile kalmayıp yanında yapılan düzenli özel ders çalışmaları öğrencileri başarıya götürmektedir

Biz Özel Ders Elit Kurumu olarak, 1.sınıftan 12.sınıfa kadar hazırladığımız özel ders programlarıyla öğrenci başarısını en üst seviyeye çıkarmaktayız. Öğrencilerimiz çoğu zaman tek bir dersten değil, birden fazla dersten özel ders çalışmasına gerek duyuyorlar. Kurumumuz, özel derslerde tüm branşlarda aynı kalite ve uzmanlığı sizlere profesyonel bir ortamda sunuyor.

Dershane ve okullarda kalabalık sınıflarda konuları takip etmekte ve kavramakta güçlük çeken öğrenciler için özel ders programları ile hem konuları tekrar etme hem de bol miktarda soru çözebilme şansına sahip oluyorlar.

Eğitimlerimiz için ister evinizde isterseniz kurumlarımızı tercih edebilirsiniz. Gurup Özel Ders alma imkânınızla harcamalarınız önemli oranda düşmektedir.

Eğitimlerimiz:

Matematik Özel Ders
İngilizce Özel Ders
Sosyal Bilgiler Özel Ders
Fen Bilgisi Özel Ders
Fizik Özel Ders
Kimya Özel Ders
Biyoloji Özel Ders
Türkçe Özel Ders
Coğrafya Özel Ders
Tarih Özel Ders
Felsefe Özel Ders
Sosyoloji Özel Ders
Psikoloji Özel Ders
İlkokul Özel Ders

Eğitim Verdiğimiz Yerleri:

Ümraniye Özel Ders, Adem Yavuz Özel Ders- Altınşehir Özel Ders- Armağan Evler Özel Ders- Aşağı Dudullu Özel Ders-Atakent Özel Ders- Atatürk Özel Ders-Cemil Meriç Özel Ders- Çakmak Özel Ders-Çamlık Özel Ders- Dumlupınar Özel Ders- Elmalıkent Özel Ders-Esenevler Özel Ders- Esenkent Özel Ders-Esenşehir Özel Ders- Fatih Sultan Mehmet Özel Ders- Hekimbaşı Özel Ders- Huzur Özel Ders-Ihlamurkuyu Özel Ders- İnkılap Özel Ders-İstiklal Özel Ders-Kazım Karabekir Özel Ders- Madenler Özel Ders-Mehmet Akif Özel Ders- Namık Kemal Özel Ders- Necip Fazıl Özel Ders-Parseller Özel Ders-Saray Özel Ders- Site Mahallesi Şerifali Özel Ders- Tantavi Özel Ders- Tatlısu Özel Ders-Tepeüstü Özel Ders-Topağacı Özel Ders-Yaman Evler Özel Ders-Yukarı Dudullu Özel Ders

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

admin

Yorum Yaz