Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

İngilizce tercüme dünyanın birçok ülkesinde resmi dil ve ikinci dil olarak konuşulmaktadır. Bu yönü ile uluslararası alanda iletişim, havacılık, bilim ve ticaret alanlarında küresel ortak dil konumundadır. İngilizce ile Türkçe arasında çevirisi gerçekleştirilecek metinlerin yanı sıra simultane ve ardıl tercüme gibi sözlü çeviri alanlarında da tercüme bürolarından ingilizce tercüme talebinde bulunabilirsiniz.

Yeminli Tercüme Nedir?

Yeminli tercüme bir noterlikte yemini bulunan tercümanın yaptığı tercümedir. Yeminli tercüman, çalıştığı tercüme bürosu tarafından yönlendirilen noterden yeminini alır ve bu sayede yeminli tercüme yapabilme hakkı kazanır. Yeminsiz tercümanlar yeminli tercüme işlemini yapamazlar. Bu nedenle bir tercüme bürosuna yeminli tercüme talebi geldiğinde talep yeminli tercümana yönlendirilmektedir.

Tercüme Fiyatları Neye Bağlıdır?

Tercüme fiyatları öncelikle tercüme işleminin gerçekleştirildiği dile bağlıdır. Yaygın olarak tercümanı bulunan diller için yapılan çeviri işleri daha hesaplı olmaktadır. Bununla birlikte bazı dillerde tercüman bulmak zor olduğundan bu dillerde ücret değişkenlik göstermektedir. Tercümesi istenen metinlerde ücret karakter sayısına göre hesaplanmaktadır.

Yeminli Tercüme Fiyatları konusunda ozeldershoca uzman tercüman kadrosu ile her dilde uygun fiyatlarla çeviri ve redaksiyon hizmeti vermektedir.

Lütfen bu konuyla alakalı bizimle iletişime geçiniz.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

admin

Yorum Yaz